DZIEŃ CHŁOPAKA

DZIEŃ  CHŁOPAKA

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

30 września, jak co roku, w klasach I – III obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu we wszystkich  klasach dziewczynki składały chłopcom życzenia i wręczały im upominki. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Dzień ten obchodzono bardzo wesoło. Chłopcy mieli do wykonania wiele zadań, z którymi radzili sobie doskonale. Dziewczynki nad wyraz uważnie obserwowały zmagania chłopców i przyznawały punkty. Chociaż każdy radził sobie doskonale, a SUPER CHŁOPAKAMI zostali:

w klasie I a – Piotr Czyżewski

w klasie I b – Julian Drapikowski

w klasie II a – Beniamin Sokołowski

w klasie III a – Dmytro Potapchuk

w klasie III b – Dawid Olender

w klasie III c – Krzysztof Tołoczko.

Na zakończenie wszyscy wykonali piękne kolorowe krawaty, które są symbolem męskiej elegancji. Zapraszamy do galerii prac.


Top