Międzyszkolny Konkurs „Ortografia bez tajemnic”

Międzyszkolny Konkurs „Ortografia bez tajemnic”

Uczennica klasy 8 a – Alicja Damuć – dnia 27 maja br. reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem „Ortografia bez tajemnic” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Zielonej Górze. W tegorocznym konkursie honorowym gościem był absolwent tej szkoły – Patryk Dudek – zawodnik klubu Falubaz Zielona Góra, który odczytał tekst dyktanda.

Po ortograficznych zmaganiach odbyła się swobodna rozmowa z żużlowcem. Uczniowie zadawali pytania związane ze sportem, ale również takie, które pozwoliły poznać zainteresowania i marzenia znanego zawodnika. Pamiątką dla wszystkich uczestników konkursu stały się nie tylko dyplomy            i książki, ale także autograf oraz pamiątkowe zdjęcie z sympatycznym sportowcem.


Top