XXI Przegląd Mistrza Pięknego Czytania w WIMBP im. C.Norwida

XXI Przegląd Mistrza Pięknego Czytania w WIMBP im. C.Norwida

Zapraszamy naszych uczniów z klas 1-8, do wzięcia udziału w XXI Przeglądzie Mistrza Pięknego Czytania organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Zielonej Górze. Tegoroczny tytuł: ,,Witaj Przygodo”.

Tym razem ze względów epidemiologicznych konkurs odbędzie się w formie online.

Uczestnicy sami wybierają fragment książki, która wpisuje się w hasło konkursu. Nagrywają filmik, na którym odczytują wybrany fragment, czas nagrania nie może przekroczyć 2 i pół minuty, i wysyłają na adres mailowy mistrz.pieknego.czytania@wp.pl. Nagrania należy przesłać do 8 maja 2020.

Więcej informacji na stronie internetowej biblioteki.

Serdecznie zachęcamy! Nasi uczniowie potrafią pięknie czytać!

http://www.wimbp.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10838:rusza-xxi-przeglad-mistrza-pieknego-czytania&catid=12:wydarzenia&Itemid=390


Top