SP10

Co się dla nasliczy?

Uczniowie

Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Prowadzimy przez poszczególne etapy kształcenia i pomagamy w osiąganiu wyznaczonych celów. Dbamy o rozwój talentów, zainteresowań i pasji. Oddając dziecko do naszej szkoły, możesz być pewny, że trafia w dobre ręce.

Dobre wyniki

Mamy najlepszą kadrę nauczycielską. W kształceniu stosujemy najnowocześniejsze metody nauczania. Pilnujemy, żeby dzieci osiągały wysoki poziom wiedzy, ale także dbamy o właściwy rozwój i kondycję fizyczną.

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole Twoje dziecko będzie się czuło, jak w domu. Może porozmawiać o swoich problemach, zawsze znajdzie pomoc. W naszej placówce nikt nie pozostaje anonimowy. Na każdym kroku zwracamy się do siebie z należytym szacunkiem i kulturą.

Bezpieczeństwo

Nasza szkoła spełnia wszelkie wymagania bezpieczeństwa. Jest ogrodzona, strzeżona, z bezpiecznym placem zabaw. Nauczyciele dbają o stały kontakt z rodzicami, dzięki czemu na bieżąco znają sytuację dzieci.

dr Beata Joksz - Skibińska

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych

mgr Anna Hamrol

Wicedyrektor ds. Szkoły Podstawowej nr 10

Tablica informacyjna

Zakończenie roku szkolnego

06 cze 2022

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie Roku Szkolnego odbędzie się na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 10 w dniu 24.06.2022r. o godz. 9:00.