Zwycięzcy konkursu literacko-plastycznego

16 czerwca w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród w konkursie ,, Mój lapbook- sposób na naukę”.
Przedmiotem konkursu było samodzielne wykonanie lapbooka dotyczącego ( do wyboru) :
- wybranej lektury obowiązkowej z klas 4-8
- ulubionej książki z naszej szkolnej biblioteki
- wybranego zagadnienia z ortografii
Jury ( p. dyrektor Anna Hamrol, p. Monika Łaska i p. Małgorzata Poźniak ) oceniło pomysłowość, samodzielność, formę prezentacji, estetykę , poprawność stylistyczną i ortograficzną oraz wyłoniło zwycięzców. Oto oni:
1m. Olga Struzik kl. 5a
2m. Liliana Pigalska 5a
3m. Chloe Luengo-Szofer
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe upominki.
Dziękujemy za udział w konkursie. Prace można obejrzeć na 1. piętrze szkoły.
Pomysłodawca konkursu- pani Monika Łaska





