Zwycięzcy konkursu literacko-plastycznego

Zwycięzcy konkursu literacko-plastycznego

16 czerwca w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród w konkursie ,, Mój lapbook- sposób na naukę”.

Przedmiotem konkursu było samodzielne wykonanie lapbooka dotyczącego ( do wyboru) :

  • wybranej lektury obowiązkowej z klas 4-8
  • ulubionej książki z naszej szkolnej biblioteki
  • wybranego zagadnienia z ortografii

Jury ( p. dyrektor Anna Hamrol, p. Monika Łaska i p. Małgorzata Poźniak ) oceniło pomysłowość, samodzielność, formę prezentacji,  estetykę , poprawność stylistyczną i ortograficzną  oraz wyłoniło zwycięzców. Oto oni:

1m. Olga Struzik kl. 5a

2m. Liliana Pigalska 5a

3m. Chloe Luengo-Szofer

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe upominki.

Dziękujemy za udział w konkursie. Prace można obejrzeć na 1. piętrze szkoły.

Pomysłodawca konkursu- pani Monika Łaska


Top