Wyjątkowy dar dla szkolnej biblioteki. Piękny gest naszego ucznia i jego Mamy.!

Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować o wspaniałej postawie jednego z naszych uczniów. Hubert Drzymała z klasy 8d przez ostatnich kilka lat regularnie dzielił się z naszą społecznością swoimi ulubionymi książkami, bezinteresownie wzbogacając szkolny księgozbiór. Trudno dziś zliczyć, ile to było woluminów.
Ta piękna tradycja miała swój początek w domu rodzinnym – inicjatorką akcji była Mama ucznia, Pani Agnieszka. To właśnie z Jej inspiracji i wsparcia narodził się pomysł, by przeczytane, wartościowe lektury zyskały drugie życie i trafiały w ręce czytelników naszej biblioteki.
Dzięki zaangażowaniu i wielkiemu sercu Mamy oraz Syna, szkolna biblioteka zyskała wiele cennych pozycji, które promują czytelnictwo i uczą dzielenia się z innymi.
W imieniu całej społeczności szkolnej składamy Hubertowi serdeczne podziękowania. Twój gest sprawił, że szkolna biblioteka stała się miejscem jeszcze bogatszym w literackie przygody!
Mamy nadzieję, że ta postawa stanie się inspiracją dla innych uczniów.
Życzymy Ci, Hubercie, udanych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w nowej szkole!




