CASCAIS BEACH CUP – Międzynarodowy Turniej w Skokach na Trampolinie w Portugalii

CASCAIS BEACH CUP - Międzynarodowy Turniej w Skokach na Trampolinie w Portugalii
Ogromne Brawa 👏🤩dla naszego ucznia Jakuba Tran Van podopiecznego trenera Radosława Walczaka, który reprezentował Polskę na Międzynarodowym Turnieju Cascais Beach CUP w Portugalii rozgrywanych w dniach 13-15.04.2023. W eliminacjach Kuba wykonał pełen swój program z najtrudniejszym układem dowolnym w swojej kategorii wiekowej – chłopców 13-14 lat w których  niestety nie ustrzegł się małych błędów. Jednak w finałach jako jedyny zawodnik w swojej grupie wykonał bardzo trudny układ o trudności 10,6 uzyskując najwyższy wynik 50,04 pkt. 💪🥰
W ogólnej klasyfikacji Jakub Tran Van zdobył 4 miejsce w kat.13-14 lat w Skokach na Trampolinie.
Konkurencja była duża bo w zawodach brało udział 660 zawodników z 11 państw.
Wielkie Gratulacje dla Kuby i trenera Radka😍👏🤝

Top