Darmowa książka elektroniczna o koronawirusie dla dzieci

Darmowa książka elektroniczna o koronawirusie dla dzieci
  • Witajcie!

Dlaczego wszystkie szkoły i przedszkola są zamknięte? Dlaczego należy zostać w domu? Dlaczego bardzo dużo zależy od zachowania każdego z nas, niezależnie od tego, ile ma lat?

Wydawnictwo Olesiejuk przygotowało elektroniczną książkę pt.,,MASZ TĘ MOC” dla dzieci i dla tych, którzy potrzebują wytłumaczyć najmłodszym w sposób jasny, zrozumiały i przede wszystkim spokojny czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec.”

https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Koronawirus.pdf (link do bajki „Masz tę moc!”)

Jednocześnie mamy do Was prośbę, drodzy Czytelnicy, Rodzice, Nauczyciele, Ciocie, Wujkowie, Bracia, Siostry – wszyscy! Zależy nam, by książka poszła w świat i by absolutnie każda osoba, która jej potrzebuje, miała świadomość, że istnieje taka inicjatywa”.

To prośba Wydawnictwa Olesiejuk. Przyłączamy się!

https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wiadomosci/czytaj/darmowa-ksiazka-elektroniczna-o-koronawirusie-dla-dzieci/ (link do strony wydawnictwa)

Zapraszamy do czytania! Do zobaczenia.

Nauczyciele bibliotekarze


Top