Kocha, lubi, szanuje… walentynki w klasach 1-3

Kocha, lubi, szanuje... walentynki w klasach 1-3

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie obdarowują się kartkami wyznając sobie uczucia, wierszami, słodkościami. Ten radosny i magiczny dzień postanowili uczcić uczniowie klas I – III naszej szkoły. Opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego zadbały o to aby w tym szczególnym dniu wszyscy nasi uczniowie poczuli się wyjątkowo. Każdy uczeń otrzymał walentynkową książeczkę z łamigłówkami. Wybrańcy otrzymali za pomocą poczty walentynkowej kartki z wyrazami sympatii od swoich adoratorów. Klasy ozdobiły również piękne walentynkowe prace i dekoracje. Wszyscy w tym dniu wyglądali wyjątkowo uroczyście. Uczniowie stali się „walentynkami”, okazywali sobie wzajemną życzliwość, przyjaźń oraz bezinteresowną pomoc.

Opiekunki MSU

Anna Sobów i Dorota Kordyjalik


Top