Kolejne przedstawienie w bibliotece szkolnej

Kolejne przedstawienie w bibliotece szkolnej

Grudzień to czas oczekiwania, również dla uczniów naszej szkoły. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na ferie świąteczne, prezenty, spotkania w gronie rodzinnym.W szkole, przed świętami Bożego Narodzenia, spotykamy się  na szkolnych Jasełkach.

W tym roku Jasełka, przybliżające nas do atmosfery świąt, zagościły również w naszej bibliotece.

Uczniowie klasy 3 Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia, w czwartek 21 grudnia,  pokazali piękny spektakl, nawiązujący do Bożego Narodzenia, przedstawiający walkę dobrych sił z  siłami zła. Emocje podkreślała oprawa muzyczna i dynamiczny ruch małych aktorów.

Widzowie Jasełek z przejęciem obejrzeli spektakl i podziękowali kolegom wręczając drobne upominki.

 


Top