KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

13 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas I-III. Konkurs został zorganizowany przez Elżbietę Małmygę, Annę Tymińską, Grażynę Adouni, Małgorzatę Poźniak. Uczestnicy mieli za zadanie pięknie przeczytać fragment baśni Andersena. Reprezentanci klas świetnie pokazali swoje umiejętności. Z przyjemnością słuchało się fragmentów baśni. Jury brało pod uwagę następujące elementy: płynność czytania, wyrazistość, poprawność i interpretację. Po naradzie nagrodziło najlepszych w trzech kategoriach:

 klasy pierwsze

I miejsce – Gabriela Wider

II miejsce – Eryk Stacewicz

III miejsce – Stella Szlachcic

wyróżnienie – Filip Szoppe

klasy drugie

I miejsce – Anna Drahomyr

II miejsce – Miłosz Zapała

III miejsce – Maksymilian Chmielewski

wyróżnienie – Aleksander Misiak

klasy trzecie

I miejsce – Piotr Mostowski

II miejsce – Wojciech Krasoń

III miejsce – Amelia Pietrucin

wyróżnienie – Maciej Ziemkiewicz

Gratulujemy zwycięzcom!

 


Top