Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy jesienny liść”

Konkurs plastyczny "Najpiękniejszy jesienny liść"

Złote, żółte i czerwone
opadają liście z drzew,
zwiędłe liście w obcą stronę
pozanosił wiatru wiew.”

 

We wrześniu z okazji powitania jesieni Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejszy jesienny liść”. Celem konkursu było zachęcenie najmłodszych uczniów do zwrócenia uwagi na zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie jesienią oraz piękno jesiennych liści. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pięknego, kolorowego liścia dowolna techniką. Łącznie powstało 58 pięknych prac. Panie opiekunki MSU wybrały prace, które oczarowały je pomysłowością, oryginalnością i sercem jakie dzieci włożyły w ich wykonanie. Wybór był bardzo trudny, jednak po burzliwych dyskusjach podjęto następującą decyzje.

Nagrody za udział w konkursie otrzymają:

Dominik Szakoła – klasa II b

Kaja Suchocka – klasa III a

Wiktoria Kondraciuk – klasa I b

Alicja Kaczmarek – klasa I a

Nataniel Maczuga – klasa III b

Lena Chmielewska – klasa II a

Ludmiła Sacharowa – klasa II a

Wyróżnione zostały prace uczniów:

Oskar Kamiński – klasa II b

Aleksandra Kramarz – II c

Julia Błaszczyk – klasa III a

Jakub Urbański – klasa I b

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za wzięcie w nim udziału, a uczniom nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy !

 

Opiekunki MSU

Anna Sobów i Dorota Kordyjali


Top