Międzyszkolny konkurs pod hasłem „Las i jego skarby”

Międzyszkolny konkurs pod hasłem "Las i jego skarby"

Nasza szkoła uczestniczyła w VIII międzyszkolnym konkursie przyrodniczym pod hasłem ” Las i jego skarby”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7.

W 5 konkurencjach o tematyce przyrodniczo – ekologicznej dzielnie reprezentowali naszą szkołę trzej drugoklasiści: Mikołaj Lisowski, Leon Małecki, Sebastian Pawełkiewicz. Uczniowie Ci wykazali się dużą wiedzą m.in. z zakresu znajomości warstwowej budowy lasu i zwierząt żyjących w środowisku leśnym.

Jak co roku zmaganiom z wiedzy przyrodniczej towarzyszył konkurs plastyczny. Z radością informujemy, iż uczennica naszej szkoły, Natalia Baniewicz z klasy II b, zdobyła III miejsce, a Weronika Madej z klasy II c osiągnęła wyróżnienie.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i radości z poznawania i odkrywania przyrody.

 


Top