Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

W dniach 30.04-02.05 roku w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Wśród 64 drużyn z całej Polski znalazła się również reprezentacja z SP 10 Zielona Góra. Dwa dni emocjonujących rozgrywek na obiektach Legii i Agrykoli wyłoniły finalistów XIX edycji największego Turnieju piłki nożnej dziecięcej w Europie. Nasz drużyna w każdym meczu walczyła dzielnie ostatecznie plasując się na XV pozycji. Wielkie podziękowania dla Urzędu Miasta Zielona Góra za zorganizowanie wspólnego wyjazdu. Emocje towarzyszące na turnieju na pewno zostaną w głowach chłopców na całe życie.

Głównymi bohaterami w Finale Ogolnopolskim byli:

1. Dubielczyk Kacper – uczeń klasy 4b, zawodnik APMM Falubaz Zielona Góra
2. Lehmann Julian – uczeń klasy 4b, zawodnik APMM Falubaz Zielona Góra
3. Szymański Filip – uczeń klasy 4b, zawodnik MKS Zryw Zielona Góra
4. Witkowski Olek – uczeń klasy 4b, zawodnik MKS Zryw Zielona Góra oraz AMO Zielona Góra
5. Smyrak Patryk – uczeń klasy 4b, zawodnik MUKS 11 Zielona Góra oraz AMO Zielona Góra
6. Smyrak Hubert – uczeń klasy 4b, zawodnik MUKS 11 Zielona Góra oraz AMO Zielona Góra
7. Wilusz Łukasz – uczeń klasy 4e, zawodnik SKP Kisielin.

Trener: Konrad Szymański


Top