Walentynki w klasach I-III

Walentynki w klasach I-III

Ostatni tydzień przed wyczekiwanymi feriami upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze radości, sympatii i przyjaźni. A wszystko to z okazji przyspieszonych Walentynek. Jak co roku, Samorząd Uczniowski klas I-III z opiekunem, p. Małgorzatą Chorążyczewską, zorganizował pocztę walentynkową. Po klasach chodzili walentynkowi listonosze z piękną czerwoną skrzyneczką, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom podczas zabawy walentynkowej. W naszej szkole z okazji święta zakochanych, zorganizowany został przez p.Kasię Jareniowską „taneczny pojedynek Shuffle dance” klas III. Oczywiście wszyscy wygrali!  Zabawa była cudowna!


Top