Wizyta koordynatora regionalnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Pana Marka Kwiecińskiego

Wizyta koordynatora regionalnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Pana Marka Kwiecińskiego

W piękną zimową aurę odwiedziłem ośrodek SOS w ZSOiS w Zielonej Górze. Tam miałem okazję uczestniczyć w zajęciach i testach dla dziewcząt i chłopców oraz obserwować tych drugich w grze. Chłopcy rozgrywali spotkania w ramach rozgrywek amatorskiej ligi. Podczas rozmów z trenerami pozyskałem też informację na temat działania szkoły oraz warunków jakie posiadają do pracy. Stwierdzenie jest jedno, jest to kolejny przykład na zaangażowanie ludzi i staranie się o jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju dla zawodniczek jak i zawodników. Coraz lepsze wyniki osiągane przez zespoły świadczą o dobrej selekcji i pracy w szkole. Bardzo ciekawym doświadczeniem było przypomnienie sobie jak wygląda praca na zajęciach indywidualnych od 7 rano. Można polecić ten ośrodek dla dzieci które chcą się rozwijać sportowo.

Galeria zdjęć dostępna jest na stronie SP10


Top