Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

W piątek 10 grudnia po raz kolejny odbyły się Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Zostały one poprzedzone akcją plakatową. Każda klasa wystawiła swojego kandydata, który na plakacie wyborczym zaprezentował swoją wizję działalności MSU. Plakaty ozdobiły hol budynku B. Każdy uczeń z klas I – III mógł się zapoznać z ich treścią i wybrać osobę, na którą chciałby głosować. W dzień głosowania nie mogliśmy się wszyscy spotkać w auli, tak jak to bywało kiedyś. Wybory odbywały się w klasach pod czujnym okiem komisji w składzie: Anna Sobów, Dorota Kordyjalik oraz nauczyciel prowadzący zajęcia w klasie. Uczniowie przed samym głosowaniem obejrzeli film, który nakręciła Pani Ania. Przybliżał on sylwetki wszystkich kandydatów. Później na specjalnie przygotowanych kartkach, każdy oddawał jeden głos i wrzucił do urny wyborczej. Głosy zostały policzone i oto wyniki:

Prezydium Małego Samorządu Uczniowskiego tworzą:

  1. Milena Słowińska -III c – przewodnicząca
  2. Dawid Olender – II b – zastępca
  3. Bartosz Kasprzyk – I a – zastępca

Było to prawdziwe święto demokracji.

 

Opiekunki MSU

Dorota Kordyjalik

Anna Sobów


Top