XX Jubileuszowy Turniej z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

XX Jubileuszowy Turniej z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
Biorąca udział w Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w na przełomie kwietnia 2020 roku w Zbąszynku. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które funkcjonują w szkole pod egida projektu SMS/LZPN – trening indywidualny. Reprezentowali szkołę uczniowie klasy 4b, 5g oraz 6e, byli to chłopcy którzy osiągają dobre wyniki w nauce oraz potrafią pogodzić to z intensywnym treningiem piłkarskim. Trenerzy Kacper Dworak oraz Bartosz Siemiński wytypowali następujących zawodników:
1. Szymański Filip
2. Ganecki Nikodem
3. Wilusz Łukasz
4. Banach Dorian
5. Brosławski Oliwier
6. Witkowski Aleksander
7. Kasprzak Bartosz
8. Kmiećkowiak Filip
9. Smyrak Patryk
10. Smyrak Hubert
11. Kasperowicz Edgar
12. Przybyła Oliwier
13. Markulak Maciej
14. Zamorski Mateusz
Zawodnikom gratulujemy i życzymy udanych przygotowań do Turnieju Finałowego.


Top