Spotkanie autorskie

We wtorek 5 maja mieliśmy okazję gościć w naszej szkole autorkę książek przygodowo-edukacyjnych dla dzieci – panią Ewę Kołodziejczyk.
Spotkanie autorskie miało na celu zachęcenie najmłodszych dzieci do czytania oraz poznawania świata poprzez literaturę.
Autorka opowiedziała o głównej bohaterce swoich książek- jaszczurce Cziczi, która jest symbolem odwagi, ciekawości świata i przyjaźni.
Uczniowie chętnie zadawali pytania pani Ewie, a na koniec wielu z nich zakupiło książki z autografem autorki.
Spotkanie autorskie odbyło się w ramach obchodów Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.
Książki o jaszczurce Cziczi są już dostępne dla czytelników.





