Bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami

Bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami

Wystartowała rejestracja na 10 edycję ogólnopolskich warsztatów z programowania: „Koduj z Gigantami – Szyfry i Zagadki”, organizowanych przez szkołę GIGANCI PROGRAMOWANIA. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Zielonej Górze 19.02.2022 r. przy Al. Niepodległości 16/7 oraz online z każdego miejsca w Polsce. Udział w evencie będzie całkowicie darmowy i odbędzie się w terminie od 5 do 27 lutego 2022 r. Patronami Honorowymi wydarzenia są: NASK, ORE, włodarze miast oraz Prezydent Miasta Zielona Góra- Janusz Kubicki.

„Koduj z Gigantami” to ogólnopolski cykl bezpłatnych warsztatów dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia z podziałem na trzy grupy wiekowe: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz starsi odbędą się stacjonarnie w 90 miastach oraz online w całej Polsce. Bezpłatna rejestracja na wydarzenie oraz dokładne adresy i terminy w konkretnych miastach dostępne na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w programowaniu próbują po raz pierwszy. Akcji towarzyszy również specjalny rankingowy konkurs dla szkół, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in. specjalne szkolenie dla kadry nauczycielskiej organizowane wraz z firmą Microsoft.


Top