Ogłoszenie wyników konkursów

Ogłoszenie wyników konkursów

Dzisiaj, tj. 19 marca w klasach edukacji wczesnoszkolnej odbył się kolejny apel porządkowy. Na początku uczniowie klasy III przekonywali wszystkich jak ważne jest zdrowe odżywianie. Zaprezentowały zabawne wierszyki i piosenki. Później zostały przypomniane zasady bezpiecznej zabawy na przerwach oraz kulturalnego zachowania się w szkole. Pod koniec spotkania zostały wręczone dyplomy i nagrody uczniom, które wzięły udział w szkolnych konkursach z matematyki i ortografii. Dziękujemy przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Monice Kąkol, za piękne nagrody.

WYNIKI KONKURSU „MISTRZ MATEMATYKI”

KLASY II 

I miejsce – Jędrzej Rogalski II A

II miejsce – Szymon Kędzierski II B, Piotr  Mostowski II A

III miejsce – Albert Kaj II B

Wyróżnienie: Cezary Szary II B, Aleks Kąkol II A

 KLASY III

I miejsce –  Antonina Izowit III A

II miejsce – Zofia Zaborowska III A

III miejsce – Wojciech Morkowski III A

WYNIKI KONKURS „MISTRZ ORTOGRAFII” 

II KLASY 

I miejsce – Piotr Mostowski II A

II miejsce – Wojciech Krasoń II B, Maciej Ziemkiewicz II A

III miejsce – Amelia Pietrucin II B

Wyróżnienie: Kuba Błaut II A, Gracjan Cichy II B

III KLASY

I miejsce – Zofia Zaborowska III A

II miejsce – Antonina Izowit III A

III miejsce – Wojciech Morkowski III A    GRATULUJEMY!!!!

 

 

 


Top