Teatr Współczesny w Krakowie przedstawia…

Teatr Współczesny w Krakowie przedstawia...

Dziś nasze najmłodsze dzieciaki przywitały wiosnę z Teatrem Współczesnym w Krakowie, który przedstawił nam zabawny spektakl, pt.”Detektyw i przyjaciele”, na podstawie książki autorstwa Grzegorza Kasdepke.

Podczas spektaklu uczniowie mieli możliwość zapoznania się z postacią sympatycznego Detektywa Mądrej Sówki , którego lubią wszystkie dzieci z kamienicy, gdzie mieści się jego agencja „Różowe okulary”. Detektyw  potrafi rozwiązać każdą, najtrudniejszą nawet zagadkę, a mali widzowie podążają tropem jego rozumowania, uczą się logicznego myślenia i wyciągają wnioski, poznają zjawiska zachodzące w przyrodzie, dowiadują się dlaczego „czas ucieka”. Spektakl był przeplatany piosenkami, które bardzo podobały się dzieciom.


Top