SP10 Mistrzem Województwa w Koszykówce Chłopców

SP10 Mistrzem Województwa w Koszykówce Chłopców

We wtorek 28 maja w hali do koszykówki przy ul.Amelii odbył się finał mistrzostw województwa Lubuskiego w koszykówce chłopców.

Reprezentacja SP 10 składająca się z uczniów 3 klasy Gimnazjum nr 4 i 8 klasy Szkoły Podstawowej rywalizowała z drużynami SP 8 Świebodzin, SP 1 Żary i SP 13 Gorzów Wlkp , nasi zawodnicy wygrali dwa mecze i zajęli 1 miejsce i zdobyli tytuł Mistrza Województwa Lubuskiego na rok 2019.

Wyniki meczów:

Półfinał:

SP 10 – SP 8 Świebodzin 74-33,

Mecz o złoto:

SP 10 – SP 13 Gorzów Wlkp. 57-46

Nasza drużyna grała w następującym składzie:

Kunc Jakub, Cieślak Tomasz, Wieczorek Maksym, Szandurski Michał, Grzybowski Szymon – wszyscy z GIM 4, Hołyś Kacper, Węgrowski Ilian, Witczak Maksymilian, Walczak Mikołaj, Błaszczyszyn Kacper, Dubrawski Adam. Trener Kamil Czapla.


Top