Teatr Współczesny w Krakowie przedstawia KAROLCIA

Teatr Współczesny w Krakowie przedstawia KAROLCIA

Klasy I-III miały przyjemność obejrzeć spektakl teatralny „Karolcia” Teatru Współczesnego w Krakowie. Przedstawienie okazało się zaczarowaną opowieścią o małej rezolutnej dziewczynce, która podczas przeprowadzki do mieszkania znalazła magiczny, niebieski koralik. Dzięki niemu wraz ze swoim przyjacielem Piotrem, przeżywa wiele ciekawych i zabawnych przygód. Koralik spełnia życzenia, dlatego też jest obiektem zainteresowania  złej czarownicy, Filomeny.

Spektakl musicalowy przekazuje uniwersalne wartości i uczy  tego, że warto pomagać innym, a dawanie jest tak samo przyjemne , co otrzymywanie. Naszym uczniom bardzo podobały się również efekty specjalne – oświetlenie i dym, który dawał klimat tajemniczości i grozy.


Top