VII Międzyszkolny Konkurs ” Mały Omnibus” dla klas trzecich

VII Międzyszkolny Konkurs " Mały Omnibus" dla klas trzecich

Dzisiaj, tj. 7 listopada 2019 roku przedstawiciele klas III, Piotr Mostowski z III A i Albert Kaj z III B, wzięli udział w VII Międzyszkolnym Konkursie „Mały Omnibus”. Celem tego konkursu jest upowszechnianie i uatrakcyjnianie wiedzy przedmiotowej i ponadprzedmiotowej, rozwijanie, pogłębianie i wspieranie uzdolnień i zainteresowań uczniów, zachęcanie do samodzielnego zdobywania wiedzy. Uczestnicy z 14 zielonogórskich szkół podstawowych mierzyli się z wiedzą z różnych dziedzin życia. Były „Ortograficzne potyczki”, „Puzzle”, „ Matematyczno-przyrodnicze ringo”, „Prawda czy fałsz”, „Tor przeszkód”. Wszyscy wykazali się szeroką wiedzą. Nasi uczniowie, przygotowani przez wychowawczynie klas III, p. Elżbietę Małmygę i p. Agnieszkę Małecką, zdobyli wysokie III miejsce. Między konkurencjami pokaz tańca zaprezentowały nam przedszkolaki z ZE nr 3. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Top