WYBORY DO MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W piątek 6 października odbyły się  wybory  do  Małego Samorządu Uczniowskiego.

Pierwszym etapem wyborów było wyłonienie kandydatów do Małego Samorządu Uczniowskiego w poszczególnych klasach.

Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, następnie zaprezentowali je dzieciom z klas I – III. Uczniowie opowiadali o sobie, swoich zainteresowaniach,  a także o planach  na sprawne działania Małego Samorządu. Kolejnym etapem było głosowanie. Wszyscy oddawali swoje głosy na kartach wyborczych, a następnie wrzucali je do urny.

W ostatnim etapie pod nadzorem komisji zliczono głosy i ogłoszono wyniki.

Przewodniczącym Małego Samorządu Uczniowskiego został – Bartosz Kasprzyk – uczeń klasy III a, natomiast jego zastępcami zostali -Joanna Zielińska  z klasy I a oraz Filip Koźmiński z klasy I b.

W skład MSU wchodzą także:

Mateusz Bartek – klasa I c

Aleksandra Duda – klasa II a

Nadia Dynysiuk – klasa II b

Aleksandra Pawłowska – klasa III b

Nad organizacją i przebiegiem wyborów czuwały opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za pomoc  w przeprowadzeniu wyborów.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Opiekun MSU