Pokaz pierwszej pomocy

Pokaz pierwszej pomocy
w czwartek  w naszej szkole gościliśmy Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łazie. Dzieci z klas: Ib, Ic i IIIa wzięły udział w pokazie pierwszej pomocy. Uczniowie dowiedzieli się jak udzielić pierwszej pomocy dorosłemu, dziecku oraz niemowlęciu. Nauczyli się także co to jest defibrylator i jak się go używa. Pokaz zakończyliśmy ćwiczeniami na manekinach. Dzieci przekazały strażakom zebrane w naszej szkole pluszaki oraz słodkości dla Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, a także ręcznie wymalowane podziękowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrym duszkom za włączenie się w zbiórkę.❤️ Niewątpliwą niespodzianką dla naszych uczniów była też wizyta w wozie strażackim. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję na kolejne spotkanie ❤️ Nie możemy oprzeć się jednak wrażeniu, że jeden ze Strażaków wygląda „dosyć” znajomo…😉


Top