DNI OTWARTE SP 10

DNI OTWARTE SP 10

W poniedziałek 19 marca odbyły się w szkole podstawowej Dni otwarte. Przybyło wielu gości, tych dużych i tych najmniejszych. Budynek szkoły prezentował się bardzo okazale. Klasy, otwarte dla zwiedzających, zapraszały dociekliwych i spragnionych wiedzy, którzy mogli uczestniczyć w prezentacjach i przygotowanych na tę okoliczność zajęciach.  Nawet pogoda dopisała, co wydawało się wręcz niemożliwe, biorąc pod uwagę deszczową aurę weekendową. „Dziesiątka” mogła się poszczycić osiągnięciami w wielu aspektach, zarówno tymi naukowymi jak i oczywiście sportowymi. Na pytania odpowiadali nauczyciele oraz trenerzy. Poszerzony zakres możliwości wyboru klas sportowych zaskarbił sobie uwagę wielu rodziców, którzy następnie ustawiali się w kolejkę do naszej przesympatycznej pani sekretarki, aby zdążyć z rekrutacją na nowy rok szkolny.


Top