SP 10 awansowała do finału wojewódzkiego w koszykówce chłopców

SP 10 awansowała do finału wojewódzkiego w  koszykówce  chłopców

W środę 27 marca w hali mniejszej CRS odbył się półfinał mistrzostw województwa Lubuskiego w koszykówce chłopców. Reprezentacja SP 10 składająca się z uczniów 3 klasy Gimnazjum nr 4 i 8 klasy Szkoły Podstawowej rywalizowała z drużynami SP 3 Wschowa i SP 1 Żary , nasi zawodnicy wygrali oba mecze i zajęli 1 miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na początku kwietnia w Zielonej Górze w nowej hali przy ul.Amelii.

Wyniki meczów:

SP 10 – SP 3 Wschowa 78-26,

SP 10 – SP 1 Żary 62-14

Nasza drużyna grała w następującym składzie:

Kunc Jakub, Cieślak Tomasz, Wieczorek Maksym, Szandurski Michał,

Grzybowski Szymon – wszyscy z GIM 4,

Hołyś Kacper, Węgrowski Ilian, Witczak Maksymilian, Walczak Mikołaj,

Błaszczyszyn Kacper.

Trener Kamil Czapla.


Top