Spotkanie z pisarką dla dzieci Agnieszką Ginko

Spotkanie z pisarką dla dzieci Agnieszką Ginko

Spotkanie z pisarzem jest zawsze niezwykłym wydarzeniem.

21 maja klasa II B z p. Agnieszką Małecką i p. bibliotekarką Grażyną Adouni uczestniczyła w spotkaniu z lokalną pisarką p. Agnieszką Ginko. Pani Ginko jest autorką książek dla dzieci i laureatką nagrody prezydenta miasta Zielona Góra. „Bajki z dżungli i oceanu”to najnowsza książka, której fragmenty przeczytała nam autorka. Dzieciom podobały się pouczające przygody Słonia Deptaka i Myszki Małej.

„Bajki z dżungli i oceanu” są piękne i mądre, pokazują co jest w życiu ważne oraz że z pomocą przyjaciół i życzliwych znajomych można pokonać swoje słabości. Klasa II B wróciła do szkoły z własnymi egzemplarzami bajki wraz z autografem. Mądre opowiastki na pewno spodobają się również rodzicom.


Top